Producenci

 • Cerpol to nic innego jak doskonałe i tanie pustaki ceramiczne do ścian nośnych i nie tylko. Tanio nie zawsze znaczy słabo - pustaki Cerpol są super wytrzymałe i mają doskonałe parametry. 

 • Pustaki ceramiczne i belki stropowe Porotherm należą do jednego z największych producentów ceramiki w Europie i na świecie. Mowa tu o firmie Wienerberger (Wienerberger Ceramika Budowlana), która jest obecna na polski rynku materiałów budowlanych od 1995 roku. Pustaki Porotherm znamy wszyscy, a początki firmy sięgają roku 1819 - a więc ich produkty są z nami już 200 lat. Sporo nie?

 • Solbet - beton komórkowy, boczki, płytki, chemia budowlana

  Polski producent betonu komórkowego z Solca Kujawskiego. Firma, która jest jednym z liderów branży. Jej "600" o wymiarach 24 cm i 12 cm to jeden z najczęściej wybranych materiałów ściennych do domów jednorodzinnych.

  Solbet to cała gama produktów - nie tylko bloczki z gazobetony liniach Solbet Optimal, Optimal Plus czy Solbet Ideal - o klasach gęstość odpowiednio 700 i 600 (Optimal), 500 i 400. To również płytki gazobetonowe Smart, kształtki U, nadproża, bardzo szeroki pakiet chemii budowlanej oraz narzędzia systemowe potrzebne do wzniesienia muru z Solbetu (i nie tylko), a wszystko w najwyższej jakości i dobrej cenie. Cena - nie ukrywajmy - ma znaczenie, a my staramy się utrzymać na zadowalającym poziomie.

 • Ytong to znana marka należąca do firmy Xella. Intensywnie żółte palety betonu komórkowego Ytong zdobią tysiące budów w Polsce. TO jeden z największych producentów gazobetonu, a sam bloczek słynie z doskonałej jakości i właściwości technicznych i termoizolacyjnych.

  Ytong to doskonały materiał na zewnętrzne i wewnętrzne ściany nośne, warstwowe, działówki. Niektóre produkty Ytonga nadają się do wznoszenia ścian jednowarstwowych bez konieczności ich ocieplenia!

  Bloczki Ytong pogrupowane są w kategorie, np: Energo, Energo+, Forte, Interio. Zaprezentujemy je wszystkie. Z czasem :).