H+H beton komórkowy i silikaty

H+H beton komórkowy i silikaty najwyższej jakości.

Aktywne filtry

H+H – ekspert od budowy ścian z betonu komórkowego i silikatów

H+H Polska to jeden z czołowych producentów „białych materiałów murowych”. Firma należy do grupy H+H International A/S. Spółka działa w Polsce już od 2006 roku dostarczając bloczki z autoklawizowanego betonu komórkowego a od 2018 roku również silikaty. Są to produkty z górnej półki jakościowej.

W pełni dopracowane i dopasowane do współczesnych standardów budowlanych. Materiały ścienne H+H są dedykowane dla budynków energooszczędnych, a więc znakomicie sprawdzają się we współczesnym budownictwie. Zapewniają użytkownikom ściany komfortowe nie tylko pod względem termicznym, czy akustycznym, ale przede wszystkim są w pełni bezpieczne. Tworzą trwałe i mocne konstrukcje. W hurtowni internetowej muryGT znajdziesz bogaty asortyment H+H zawsze w korzystnych cenach.

HplusH – jeden z największych producentów „białych materiałów ściennych”

Firma HpulsH Polska należy do grupy H+H International A/S, która jest jednym z czołowych producentów „białych materiałów” do budowy wszelkiego rodzaj przegród ściennych. Polski oddział istnieje na rynku branżowym od 2006 roku. Oferuje bogaty asortyment budowlany.

Jest to przede wszystkim beton komórkowy, a od 2018 r. są to również elementy silikatowe. Marka H+H zajmuje wysoką pozycję zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Po tego rodzaju materiały murowe chętnie sięgają zarówno inwestorzy podejmujący większe przedsięwzięcia budowlane, jak i ci budujący na własny użytek.

Dzięki licznym inwestycjom firma stale się rozwija i poszerza swoją działalność, a za tym sukcesem stoją ludzie. Jest to blisko 600 osób pracujących w 12 zakładach. Marka HplusH Polska, którą sygnowane są doskonałej jakości wyroby dedykowane dla budownictwa energooszczędnego, bardzo szybko zdobyła zaufanie klientów.

Dzięki bloczkom betonu komórkowego, czy silikatom budynki zyskują komfort termiczny, akustyczny. Są to również bezpieczne w użytkowaniu konstrukcje. Producent zachowuje najwyższe standardy obsługi. Dzięki najnowszym ściśle kontrolowanym procesom technologicznym produkty wytwarzane są z dbałością o środowisko naturalne.

W poszczególnych zakładach przestrzegane jest również bezpieczeństwo pracy. Producent wspiera projektantów, inwestorów i wykonawców niemal na każdym etapie budowy. Taka przemyślana strategia w działaniu firmy oraz szeroka oferta produktowa doskonale potwierdzają przewodnie hasło HplusH – „Partner w budowaniu ścian”.

H+H – doskonałej jakości beton komórkowy i silikaty o wielu zastosowaniach

Materiały ścienne marki HplusH to kompleksowy system budowy. Do wyboru są bloczki lub płytki betonu komórkowego (określanego również jako gazobeton, czy suporeks), bloczki i cegły silikatowe, nadproży, paneli ściennych, a także cienkowarstwowych zapraw klejowych.

System Budowy H+H

To bardzo zaawansowane technologicznie wyroby z betonu komórkowego oraz silikaty. Bloczki gazobetonu to połączenie samych najbardziej pożądanych cech w budownictwie. Chodzi tu o rewelacyjną izolacyjność cieplną w zestawieniu ze sporą wytrzymałością i łatwością wykonywania zabudowy.

Z kolei silikaty H+H mają wysokie klasy gęstości, a co za tym idzie, zapewniają izolację akustyczną na bardzo dobrym poziomie. Ponadto odznaczają się zwiększoną wytrzymałością. Są szczególnie polecane przy większych publicznych inwestycjach (budownictwie mieszkaniowym, obiektach publicznych, halach, czy magazynach).

W Systemie Budowy H+H przewidziano również serwis, co potwierdza kompleksowość nie tylko pod względem asortymentu, ale również działań firmy.

W skład systemu wchodzą:

 • H+H bloczki;
 • H+H Termo i Supertermo;
 • H+H Panel Tempo;
 • H+H Płytki;
 • H+H Pakiet easy;
 • belki nadprożowe zbrojone;
 • H+H nadproża TEMPO N (niezbrojone);
 • kształtki U;
 • Silikaty

Zastosowania systemu H+H

Łącząc odpowiednio pod względem gęstości i szerokości te 2 grupy produktowe, czyli silikaty i bloczki betonu komórkowego H+H, można zoptymalizować parametry ścienne według zapotrzebowania.

Ze względu na doskonałe właściwości zarówno silikaty, jak i beton komórkowy mają wszechstronne zastosowania. Posłużą do budowy wszystkich rodzajów przegród ściennych. Są to:

 • ściany zewnętrzne nośne;
 • ściany wewnętrzne nośne i nienośne;
 • ściany fundamentów i piwnic;
 • ściany elewacyjne;
 • zewnętrzne warstwy ścian szczelinowych;
 • wypełnienia konstrukcji szkieletowych;
 • ściany ogniowe;
 • ściany o podwyższonych parametrach izolacyjności akustycznej.

Materiały ścienne HplusH – cena, gdzie kupić?

Po bloczki betonu komórkowego, silikaty HplusH  zapraszamy do naszego sklepu internetowego muryGT. Czeka Cię spory wybór gazobetonów na wszystkie typy ścian, a jeśli wolisz silikaty też je mamy. 

Nie wiesz, co będzie lepsze? Jesteśmy po to, żeby doradzić. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Pomożemy wybrać właściwe dla Ciebie rozwiązanie. Nie wychodzisz z domu, wszystko załatwiamy online. 

Z nami robienie zakupów budowlanych jest takie proste, a cena? Za bloczki, silikaty nie przepłacisz – to pewne. Sprowadzamy je dla Ciebie prosto od producenta. Dlatego jest taniej. Przekonaliśmy do zakupu asortymentu HplusH? To zapraszamy do kontaktu.