• -15%
Folia Parotec Confol-Alfa (fundament poziom) szer: 25-60 cm

Izolacja pozioma fundamentów ConfolAlfa

ConfolAlfa to taśma fundamentowa o grubości około 0,3 mm. W naszym sklepie znajdziesz ją w sześciu kombinacjach wymiarów: 0,25x50 m, 0,30x50 m, 0,365x50 m, 0,40x50 m, 0,50x50 m i 0,60x50 m. To wymiary odpowiadające standardowym szerokościom murów, ścian, fundamentów oraz ław fundamentowych.

Taśma ConfolAlfa przeznaczona jest do poziomej izolacji fundamentów. Wykonana została ze specjalnej mieszanki polietylenów, dzięki czemu wykazuje nie tylko odporność na działanie wilgoci, ale także na przerwanie, złamanie, dziurawienie czy ścieranie. Izolacja pozioma fundamentów ConfolAlfa nie ulega procesowi rozkładu i jest odporna na działanie chemikaliów.

ConfolAlfa to nowoczesna folia polietylenowa, która skutecznie zabezpiecza budynek przed wilgocią pochodzącą z gruntu, zapobiegając jednocześnie rozwojowi pleśni i grzybów. Jej powierzchnia jest obustronnie kratkowana i szorstka, co zapobiega jej przemieszczaniu się w warstwie zaprawy murarskiej. Izolacja pozioma fundamentów ConfolAlfa charakteryzuje się również wyjątkową elastycznością, co pozwala na szybki i łatwy montaż (także w zagięciach czy narożach).

Taśma fundamentowa ConfolAlfa jest uniwersalna. Nadaje się nie tylko do izolacji poziomej fundamentów i ścian. Można ją wykorzystać z powodzeniem jako izolację przeciwwilgociową podczas montażu drewnianej stolarki okiennej, a wraz z masą bitumiczną świetnie sprawdza się przy łączeniu różnych izolacji. Taśmę ConfolAlfa warto też zastosować pomiędzy murem a murłatą, gdzie będzie służyć jako skuteczne zabezpieczenie drewna przed przedostawaniem się wilgoci.

Planujesz budowę lub remont i szukasz skutecznej i trwałej taśmy fundamentowej? Izolacja pozioma fundamentów ConfolAlfa to niezbędny zakup! Zamówisz ją wygodnie w naszym sklepie internetowym muryGT. Oferujemy niskie ceny i dogodną przesyłkę na terenie całego kraju. Masz pytania lub wątpliwości? Możesz liczyć na naszą pomoc. Zadzwoń lub napisz do nas. Czekamy!

PAR ConfolAlfa

Opis

Materiał
Folia
Przeznaczenie
Izolacja fundamentu

Izolacja pozioma fundamentów - folia / taśma fundamentowa Parotec Confol-Alfa szerokość: 25-60 cm

23,01 zł
27,07 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 27,07 zł z Vatem.

Izolacja pozioma fundamentów. Parotec Confol-Alfa. Rolka 50 mb.

  • Szerokość: 25, 30, 36.5, 40, 50, 60 cm.
  • Materiał: PE.
  • Grubość: 0,3 mm.
  • Gramatura: 280 g/m².
  • Szorstka, obustronnie kratkowana. 

 
Zakup za min. 1100 zł Parotec = dostawa Gratis! Do 1100 zł dostawa jedynie 49 zł. link

Wymiary
blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także