• -13%
Folia kubełkowa Parotec FK 400 (szer: 0,5-2 m)

Folia fundamentowa kubełkowa PAROTEC FK 400 – solidna i wszechstronna hydroizolacja

PAROTEC FK 400 folia kubełkowa fundamentowa dostępna w 4 kombinacjach wymiarowych: 0,5x20; 1x20; 1.5x20; 2x20 m. Gramatura: 400 g/m3. Wykonana z polietylenu wysokiej gęstości 100% (HDPE). Wodoszczelna przy 2 kPa. Wytrzymałość na ściskanie 150 kPa. Folia ma szerokie zastosowanie izolacyjne w budynkach przemysłowych i mieszkaniowych.

Może być użyta jako izolacja pionowa fundamentów, stropów (w nowo powstającym lub już istniejącym budownictwie), a także dachów płaskich. Na stropach stanowi osłonę przed zawilgoceniem. Umożliwia gładkie i równomierne rozprowadzenie betonu na posadzkach. Na dachach świetnie sprawdza się przy zakładaniu ogrodów zielonych jako warstwa odwadniająca konstrukcję. Chroni beton przed zawilgoceniem i zakwaszeniem z próchnicy.

W izolacjach pionowych ścian folię można zastosować do ochrony masy bitumicznej uszczelniającej mury. Zlokalizowana między ścianą fundamentową a gruntem folia świetnie zabezpiecza przed urazami mechanicznymi, rozrastającymi się w tej strefie korzeniami roślin. To również idealny drenaż i wentylacja dla zlokalizowanych w pionie ścian fundamentów. Folia będzie także odpowiednia przy izolacjach poziomych w zastępstwie „chudego betonu”.

Nie zapominajmy o możliwym zastosowaniu na trasach, balkonach, gdzie folia zatrzymuje wilgoć, normuje ciśnienie hydrostatyczne i odprowadza wodę wyciekającą z podłoża wprost do rur odwadniających. Folia PAROTEC FK 400 jest odporna na ściskanie, na działanie wilgoci i substancje chemiczne. Zapewnia skuteczny drenaż podłoża i swobodną wentylację. Zastępuje „chudy beton”.

Dzięki specjalnym tłoczeniom w strukturze tworzy szczelinę powietrzną między szkieletem konstrukcyjnym budynku a warstwą izolacji. Woda i para wodna swobodnie migrują. Wytłoczenia dodatkowo utrzymują izolację. Dzięki temu jest ona zawsze stabilna nawet mimo stopniowo osuwającej się i osiadającej ziemi. Dla naszych klientów przygotowaliśmy super ofertę sprzedażową.

Folia PAROTEC FK 400 dostępna jest przystępnej cenie i z możliwością transportu na terenie całej Polski. Napisz lub zadzwoń do naszych doradców. Przygotujemy całą wycenę online możliwie najszybciej. Zapraszamy do hurtowni internetowej muryGT już teraz.

PAR FK 400

Opis

Materiał
Folia
Przeznaczenie
Izolacja fundamentu

Folia kubełkowa Parotec FK 400 (szer: 0,5-2 m)

23,99 zł
27,57 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 27,57 zł z Vatem.

Doskonała folia kubełkowa do izolacji fundamentów + tarasy i balkony. Parotec FK 400. 

  • gramatura: 400 g/m²
  • wymiary: 0,5x20, 1x20, 1,5x20, 2x20 (m)
  • materiał: polietylen wysokiej gęstości 100% (HDPE)
  • wysokość tłoczeń: 8 mm

 
Zakup za min. 1100 zł Parotec = dostawa Gratis! Do 1100 zł dostawa jedynie 49 zł. link

Wymiary
blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także