Listwa do folii kubełkowej Parotec 1 lub 2 m

PAROTEC listwa fundamentowa do folii kubełkowej

Listwa fundamentowa PAROTEC do folii kubełkowej o szerokości 7 cm dostępna jest w dwóch długościach: 1 m i 2 m. Zagięcie 1 cm, średnica otworu mocującego 5 mm.

Listwa fundamentowa PAROTEC to profil zakończeniowy przeznaczony do montażu folii fundamentowej. Specjalny kształt profilu sprawia, że górna krawędź folii fundamentowej przylega idealnie do powierzchni. W ten sposób tworzy się szczelne połączenie. Do produkcji listwy fundamentowej PAROTEC wykorzystano tworzywo sztuczne, które charakteryzuje się wybitną odpornością. Szacuje się, że jego właściwości pozostają niezmienione przez ponad 20 lat.

Profil zakończeniowy PAROTEC zapewnia prawidłowe mocowanie folii kubełkowej, która chroni warstwę hydroizolacyjną fundamentów. Jego zastosowanie ma ogromne znaczenie szczególnie na fundamentach od strony zachodniej, gdzie woda deszczowa pojawia się najczęściej z uwagi na specyfikę kierunku wiatru w naszym kraju. Pominięcie montażu listwy fundamentowej grozi przedostaniem się wody do fundamentów. Profil zabezpiecza je przed zniszczeniem na wiele lat. Listwa fundamentowa PAROTEC przymocowuje folię kubełkową do ściany i podtrzymuje ją w odpowiednim miejscu. Zamyka jej górną część, zapobiegając nie tylko wnikaniu wody, ale też wszelkich zanieczyszczeń.

Profil stanowi również estetyczne wykończenie fundamentów. Profil zakończeniowy PAROTEC montuje się przy pomocy wkrętów lub gwoździ do folii kubełkowej, a prawidłowo zamontowana listwa musi znajdować się na równi ze ścianą fundamentową. Warto pamiętać, że po zakończonym montażu listwę należy od razu zasypać ziemią, ponieważ promienie UV wykazują szkodliwe działanie na materiał, z którego wykonany jest profil.

Jeden produkt, który zapewnia estetyczne wykończenie fundamentów i jednocześnie odpowiednie zabezpieczenie przed dostępem wilgoci – listwa fundamentowa PAROTEC. Zamówisz ją wygodnie w naszym sklepie internetowym muryGT. Sprawna obsługa, dogodna przesyłka i nieodmiennie korzystne ceny. Masz pytania? Potrzebujesz fachowej porady? Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy.

PAR listwa

Opis

Materiał
Akcesoria
Przeznaczenie
Mocowanie

Listwa do folii kubełkowej Parotec 1 lub 2 m

3,02 zł

Listwa do mocowani folii kubełkowej. Długość 1 lub 2 m. Szerokość 7 cm.

 
Zakup za min. 1100 zł Parotec = dostawa Gratis! Do 1100 zł dostawa jedynie 49 zł. link

Wymiary
blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także