Korzyści murowane Porotherm

Korzyści murowane Porotherm (Wienerberger)

Możesz kupić pustaki Porotherm i otrzymać zwrot do 1500 zł.

Zasady są proste:

  1. Aktywuj promocję. To ważne, aby najpierw zarejestrować się w programie "Korzyści Murowane" Wienerbergera - link
  2. Kup produkt (za minimum 21 000 brutto), który znajduje się na liście poniżej. Kupuj od autoryzowanego dystrybutora Wienerbergera czyli od nas - spółki SklepyGT.
  3. Prześlij producentowi te dane i dokumenty (w aplikacji programu) - skan faktury (u nas dostajesz gotową do wysłania w PDF), zdjęcie produktów, numer konta i adres budowy.
  4. Otrzymaj zwrot do 1 500 PLN!

Proste, prawda? 

Oto lista produktów objętych promocją:

towar rodzaj zakup zwrot
pustaki  Porotherm P+W 21 000 zł (w tym akcesoria za 2000 zł) 1 000 zł
pustaki szlifowane Porotherm Dryfix i Profi 21 000 zł (w tym akcesoria za 2000 zł) 1 900 zł

Zgarnij rabat nawet do 1500 zł za zakup pustaka Porotherm!

Budujesz wymarzony dom? Uwaga – możesz zaoszczędzić kasę! Postaw solidne ściany z pustaka Porotherm i otrzymaj rabat wysokości nawet do 1500 zł. W hurtowni internetowej muryGT mamy dla Ciebie specjalną okazję na oszczędności – Korzyści Murowane Porotherm. Co musisz zrobić? 

AKTYWUJ PROMOCJĘ Korzyści Murowane Porotherm przed zakupem wybranych pustaków ceramicznych i akcesoriów – to bardzo ważne. Rabat 1000 zł zgarniasz za zakup dowolnych pustaków ceramicznych Porotherm (z wyłączeniem serii Dryfix/Profi) o wartości min. 21 000 zł. Masz ochotę na więcej? Przy zakupie pustaków Dryfix lub Profi o wartości min. 21 000 zł dostajesz rabat promocyjny wysokości 1500 zł.  

W obu przypadkach, aby otrzymać upust - na Twojej fakturze zakupowej powinny znaleźć się akcesoria Porotherm o wartości minimum 2000 zł. O szczegóły zataj naszego doradcę.

W kolejnych krokach – wypełnij formularz i zarejestruj swoje zakupy, dołączając skan faktury, zdjęcie etykiety produktu i numer konta bankowego w celu przelewu wartości Twojego rabatu. W zgłoszeniu nie zapomnij podać również swojego adresu. Proste, prawda? W hurtowni online muryGT robisz zakupy przez Internet, bez wychodzenia z domu, a towar trafia prosto na Twoją budowę.