W naszym blogu...

W naszym blogu...

JZ Investment - pustak ceramiczny, wymiary, cena, waga

JZ Investment - pustak ceramiczny, wymiary, cena, waga

Pustaki ceramiczne firmy JZ Investment to powstające ze złóż bogatych w najwyższej jakości glinę produkty, które wytwarzane są w cegielni w Kłośniku. Bazując na tradycyjnym materiale, który wykorzystywany był przez budowniczych już tysiące lat temu, JZ Investment produkuje wyroby, których wielopokoleniowa trwałość oraz wysokie standardy pozwalają na tworzenie ponadczasowych projektów. Dopracowana technologia oraz naturalny skład to także pewność, że pustaki ceramiczne firmy JZ Investment zapewniają pozytywny mikroklimat wewnątrz budynku oraz nie wywierają negatywnego wpływu na środowisko. Bo dzięki swojemu wyjątkowemu składowi neutralizują skutki, jakie wywierają szkodliwe substancje chemiczne, z których korzysta się w nowoczesnym budownictwie. A także, co współcześnie niezwykle istotne, nadają się do pełnego recyklingu, oszczędzającym tym samym naszą planetę.

Pustaki ceramiczne JZ Investment

Subcategories

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Niezależnie od tego czy poszukujesz materiałów konstrukcyjnych do stawiania zewnętrznych oraz wewnętrznych ścian nośnych, budowy ścian osłonowych zewnętrznych, bądź ścian działowych, które nadadzą wnętrzu pierwsze zarysy powstającego domowego zacisza, tutaj znajdziesz takie materiały, których potrzebujesz. Pustaki ceramiczne JZ Investment, które murowane są na pióro – wpust, zapewnią zarówno szybką i sprawną budowę, jak i odpowiednie parametry cieplne stawianych ścian. Byś nie musiał martwić się o utrzymanie komfortowej temperatury niezależnie od warunków pogodowych panujących za oknem.

JZ Investment pustak ceramiczny 250 PW

Nie jest tajemnicą, że ceramika była materiałem, z którego korzystano od zarania dziejów. Nie ma się co dziwić. Patrząc na wciąż stojące dumnie eksponaty, mamy niezbity dowód na to, że każda budowla, którą wzniesiesz przy użyciu pustaków ceramicznych JZ Investment przetrwa przynajmniej do ostatniej oficjalnej wypłaty. I to nie tylko Twojej. Co więcej, dzięki swojej nieznacznej wadze oraz systemowi murowania na pióro – wpust, który umożliwia stawianie murów bez konieczności zastosowania spoin pionowych, ułatwia i przyspiesza ciągnące się często w nieskończoność prace budowlane.

Pustaki ceramiczne powstające w zakładach JZ Investment produkowane są ze złóż znajdujących się przy Cegielni w Kłośniku (76-113 Postomino, woj. zachodniopomorskie) bogatych w glinę najwyższej jakości. Tak bliskie ulokowanie surowca ułatwia i przyspiesza proces produkcji, dzięki czemu może być on na bieżąco uzupełniany, a jego jakość nieustannie kontrolowana.

JZ Investment pustak 250 PW

To, co sprawia, że pustaki ceramiczne są jednym z najlepszych, jeśli nie najlepszym materiałem konstrukcyjnym jest ich wyjątkowy skład. W ich wnętrzu kryje się wyłącznie to, co naturalne. Glina oraz trociny tworzą strukturę zapewniającą najlepszą izolację termiczną. Wszystko to dzięki mikroporom, które powstają w trwającym 30-36 godzin procesie wypalania znajdujących się we wnętrzu pustaków trocin. Szczelinowa budowa to kolejny aspekt pustaków ceramicznych JZ Investment, który zwiększa ich izolacyjność. Dzięki charakterystycznym szczelinom przepływ powietrza przez ścianę znacząco się wydłuża, co sprawia, że uzyskują one odpowiednią stateczność cieplną.

Dzięki wielu godzinom leżakowania we wnętrzu nagrzanego pieca, pustaki ceramiczne JZ Investment nie zawierają ani kropelki wilgoci technologicznej. Powoduje to, że w głębi postawionych za ich pomocą murów nie powstaje pleśń ani grzyb. Możesz więc spać spokojnie, gdyż w każdym z pomieszczeń Twojego domu panował będzie zdrowy i odpowiedni dla zdrowia mikroklimat.

Pustaki ceramiczne JZ Investment to produkty o wysokiej jakości, na których warto postawić swoją przyszłość. Wielopokoleniowa trwałość, naturalny skład oraz zapewnienie standardów na każdym etapie produkcji, zagwarantują odpowiednie parametry oraz przyjazny mikroklimat, byście razem ze swoją rodziną mogli cieszyć się niezakłócenie swoim własnym, bezpiecznym i wyjątkowym dla Was miejscem.

Pustaki ceramiczne JZ Investment - wymiary, logistyka

Pustaki ceramiczne JZ Investment
pustak wymiary klasa zapotrzebowanie waga  ilość na palecie* ilość palet / szt. na aucie*
Pustak ceramiczny 250 PW 375 x 250 x 238 15 10,7 szt. / m2 18 kg 72 szt. 21 pal. / 1512 szt.
Pustak ceramiczny 115 PW 375 x 115 x 238 15 10,7 szt. / m2 9 kg 144 szt. 20 pal. / 2880 szt.