Dostawa

Koszty dostawy:

W sklepie internetowym muryGT.pl podajemy ceny loco fabryka, co oznacza, że koszt transportu ustalany jest w zależności od odległości państwa budowy od miejsca wytwarzania towaru (pustaków ceramicznych, betonu komórkowego, silikatów, cegieł etc.). Dzięki temu unikamy podwójnego wydatku na transport. Droga towaru skraca się, nie wykorzystujemy placów naszych hurtowi i dzięki temu możemy zaoferować państwu niższą i atrakcyjną cenę!

Uśrednione koszty dostawy - proszę je traktować orientacyjnie (TIR 24 tony):

  • do 50 km od fabryki - 500 zł
  • 50-100 km od fabryki - 620 zł
  • 100-150 km od fabryki - 740 zł
  • 150-200 km od fabryki - 980 zł

Większość transportów realizowanych jest samochodami bez HDS, zatem rozładunek jest po stronie kupującego.

Czas realizacji:

Zazwyczaj będzie to okres 7 dni roboczych. Piszemy zazwyczaj, gdyż czasami zaradza się, że przy dużym popycie nie będziemy w stanie dotrzymać tego terminu. Zależy to od sezonu, możliwości produkcyjnych a także lokalizacji budowy. Jako jeden z największych dystrybutorów jesteśmy w stanie zapewnić dostępność towaru w więcej niż zadowalających ilościach. Pozostajemy do państwa dyspozycji.

Promocyjne warunki dostaw:

W porozumieniu z producentami oferujemy okresowo promocje nie tylko cenowe - ale i transportowe. Zapraszamy do śledzenia naszych kanałów informacyjnych (blog, media społecznościowe, zakładki, banery).